Įdėkite skelbimą
Prisijungti
Įdėkite skelbimą
 
< Atgal
Ip Network

Ip Network

Klaipėda (Klaipėda)
980 €
Siųskite žinutę Kas yra Pi Network? Tai unikali kriptovaliuta, prieinama visiems žmonėms, turintiems telefoną. Paprasčiau būti negali, užtenka atsisiųsti programėlę iš Apple Store arba Google Play.

Ši programėlė susikūrta prieš metus, tačiau greitai išplito po pasaulį, ir neatrodo, kad žada sustoti. Ją sukūrė trys Stanfordo absolventai (Dr. Nicolas Kokkalis, Dr. Chengdiao Fan ir Vincent McPhillip). Jų tikslas buvo sukurti kriptovaliutą, kuri nenaudotų daug išteklių, būtų paprasta ir preinama visiems, nes dabartinis kriptovaliutos kasimas yra sunkus ir rizikingas.

Taigi šiuo metu programėlė jau turi virš 3.5 milijono vartotojų.
Tiesa, šiuo metu ši valiuta yra beveik bevertė (Bitcoin juk irgi kažkada buvo bevertė), bet esant tokiam programėlės populiarumui, galima neabejoti kad išeis kažkas gero. Visas darbas, kurį turite daryti – būti aktyvūs, t.y. kas 24h įjungti programėlę, ir paspausti ikoną, kuri patvirtina jūsų aktyvumą.
Šiuo metu viena PI moneta nelistinguojama biržoje, tačiau projektas pirmoje iš trijų stadijų ir trečioje stadijoje bus galima keisti į Bitcoin.
Užtrunka 10 sekundžių į dieną, įsijungti programėlę ir paspaudi mygtuką, tikrai labai mažai pastangų.
Mano mainingo greitis yra apie 2 PI per valandą, kadangi turiu pakvietęs žmonių per savo nuorodą. Taigi kuo daugiau žmonių pakviesite, tuo mining greitis bus didesnis.
Jei ateityje PI bus vertas 1 Eur tai jau bus labai labai geros pasyvios pajamos su mažai įdėtų pastangų.
Siūlau pamėgint ir prisijungti ir taip pat kviesti kitus - kai bus monetos listingas biržoje, bus neblogas uždarbis.
Kriptovaliutos Pi nuoroda:
https://minepi.com/Pyncia966
Įveskite Pyncia966 į invitation code (kas jus pakvietė) tai yra būtinas žingnis, be pakvietimo negalėsite atsisiųsti programėlės.
Paskelbė 08 rugsėjo 14:56,

Kestas

Skelbimo numeris: 631105817
Skambinant nepamirškite paminėti kad skelbimą radote Skelbus.lt

Įdėkite skelbimą