Įdėkite skelbimą
Prisijungti
Įdėkite skelbimą
 
< Atgal
Buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugos

Buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugos

Kaunas (Kaunas)
Siųskite žinutę
Žiūrėti numerį
MB Jb apskaita - pasiruošusi Jums padėti

Pradėjus vykdyti veiklą vienas iš sudėtingiausių dalykų yra rasti patikimus žmones, kurie galėtų tinkamai ir atsakingai vesti Jūsų veiklos apskaitą.
Jeigu asmuo nėra susidūręs su apskaita jam atrodo, kad tai veikla panaši į kosminio laivo valdymą. Kyla daugybė klausimų: Nuo ko pradėti? Kur, ką pateikti? Už ką turiu mokėti ir kaip nepermokėti? Kokius dokumentus turiu kaupt ir registruoti? ir daugybė panašių klausimų.
Mūsų komanda nuims šią naštą nuo Jūsų pečių.
Mes ir esame tie žmonės, kurie padėsime Jums rasti visus atsakymus į šiuos klausimus. Mūsų buhalterių komanda suinteresuota padėti Jums. Siekiame didžiausios pridėtinės vertės klientams, todėl visada patariame, kaip organizuoti savo veiklą ir nepermokėti mokesčių.

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina priklauso nuo:
1. Darbuotojų skaičiaus.
2. Pateiktų dokumentų skaičiaus.
3. Darbų apimties.
Paslaugų kaina su kiekvienu klientu derinama individualiai. Labai svarbu įvertinti kokias funkcijas įmonės vadovas norės perduoti buhalteriją tvarkančiai įmonei.
Norėdami sužinoti kiek būtent Jums kainuos Jūsų įmonės apskaita – susisiekite.
Nedvejokite ir patikėkite Savo įmonės apskaitą mums ir mes Jums, pateiksime geriausią kainos pasiūlymą.
Mūsų kontaktai:
MB Jb apskaita
tel. nr. +37061443274
el. paštas jbapskaita@gmail.com

Bendravimas vyksta patogiausiu būdu klientui. Pirminiai apskaitos dokumentai gali būti pateikiami elektroniniu būdu, klientas pats gali atvežti dokumentus suderintu laiku arba galime atvykti dokumentų pasiimti iš kliento biuro Kaune.

Subūrėme daugiau nei 10 metų patirties turinčius savo srities profesionalus. Atliekame visas buhalterinės apskaitos paslaugas. Dirbame su visų formų juridiniais bei fiziniais asmenimis (UAB, MB, IĮ, ūkininkai, individuali veikla pagal pažymą ir t.t.). Užtikriname įmonės duomenų diskretiškumą,

Nedvejokite, patikėkite savo įmonės apskaitą mums
Paskelbė 24 January 22:26,

MB Jb apskaita

Skelbimo numeris: 674595609
Skambinant nepamirškite paminėti kad skelbimą radote Skelbus.lt

Įdėkite skelbimą